Kartais moteris gali paprašyti kažko savo vyro ne tam, kad jis tai padarytų. O tam, kad patikrintų, ar jis yra toks silpnas, kad taip pasielgs. Kitaip tariant, ji tikrina jo gebėjimą pasielgti teisingai, o ne pagal jos užgaidą. Jeigu tokiais momentais vyras įvykdo moters prašymą, ji jaus pyktį ir nusivylimą. Vyrui bus visiškai neaišku, kodėl ji supyko ir kaip galima būtų ją patenkinti. Todėl vyrui svarbu suprasti, kad moters pasitikėjimas juo kuriamas ne vykdant jos prašymus, o plečiant meilę ir sąmoningumą jų gyvenime, nepaisant jos užgaidų.

Papasakosiu tikrą istoriją. Tylus ir jautrus vyras mokėsi seksualinės jogos. Per šią jogą svarbu išmokti sulaikyti ejakuliaciją, leidžiant seksualinei energijai cirkuliuoti per visą kūną ir širdį, taip sukeliant viso kūno orgazmą, o ne prarandant energiją ejakuliacijos sukelto spazmo metu. Tuo pačiu jis mokėsi ir išreikšti savo gyvulišką aistrą, vietoj to, kad sekso metu visada būtų ramus ir pasyvus veikėjas.

Vieną dieną šis vyras ir jo žmona važiavo automobiliu. Važiuodami pro parką, jie spontaniškai sugalvojo sustabdyti automobilį, išbėgti į girią ir nežabotai pasimylėti ant žolės po medžiais. Nė vienam iš jų anksčiau net neteko mylėtis gryname ore. Ir štai jie glamžo vienas kitą, urzgia, žviegia ir aistringai mylisi, visai kaip laukiniai. Jiems tai buvo tikras proveržis.

Staiga vyras supranta, kad jeigu jie kelioms sekundėms nesulėtins tempo, jis ejakuliuos.

– Trumpam nejudėk, – pasakė jis savo žmonai, – jei toliau taip judėsim, aš ateisiu.

Bet moteris judėjo toliau, ir dar su didesne jėga.

– Noriu, kad ateitum mano viduje, – maldavo ji. – Noriu kad užpildytum mane savo sėkla.

Vyras turėjo sekundės dalį apsispręsti kaip pasielgti. Nusprendė pasiduoti impulsui ir patenkinti moters norą. Jis išsiliejo jos viduje ir atsipalaidavo.

Bet kai pažiūrėjo savo žmonai į akis, pamatė kad ji – aiškiai nusiminusi.

– Kas ne taip? – paklausė jis.
– Tu atėjai – ji atsakė.
– Bet tu sakei nori, kad aš tave užpildyčiau savo sėkla, juk taip?
– Taip, bet tik todėl, kad norėjau pažiūrėti, ar būsi pakankamai stiprus, kad to nepadarytum!

Vyras jautėsi išeikvotas ir tuščias. Jis neišlaikė seksualinės jogos testo. Vyriškis žinojo, kad ejakuliuoti tuo metu buvo neteisingas pasirinkimas, bet jis pasidavė savo žmonos užgaidai. Dabar ir ji juo nusivylusi. Kai ji sakė, kad nori, jog jis užpildytų ją savo sėkla, ji tiesiog norėjo pajusti, kad jis pakankamai stiprus pasielgti taip, kaip jis žinojo, kad yra teisinga – neejakuliuoti. Tai būtų buvę kur kas erotiškiau, kur kas poliariškiau, ir tai būtų tik padidinę jos pasitikėjimą juo.

Tavo moteris greičiausiai labai panašiai tave testuoja nuolat. Didžiausias jos troškimas yra jausti tavo visišką sąmoningumą, nedalomą integralumą, tavo nepajudinamą meilę, ir tavo visišką tikėjimą savo misija. Tačiau ji retai kada tiesiogiai prašys tavęs pademonstruoti tai. Ji kur kas mieliau bandys atitraukti tave nuo tavo tiesos, ir jaus, kad ji negali to padaryti – kad tu tvirtai jauti savo ašį, tačiau taip pat myli ir ją.

Jei esi silpnas vyras, ši moteriška savybė – norėti vieno, o reikalauti visai kito – tave juodai erzins. Tu nuolat galvosi, „kodėl ji negali tiesiog pasakyti, ko iš tikrųjų nori, vietoj to, kad sakytų viena, norėtų kažko kito ir tikėtųsi, kad aš tai išsiaiškinsiu?“. Tai vyro, kuris nesupranta, kad moteris yra dieviško moteriškumo įsikūnijimas, požiūris. O dieviškas moteriškumas nesitaiksto su niekuo menkes niu, nei dieviškas vyriškumas.

Dieviškas vyriškumas yra sąmonė. Pranašesnis vyras praktikuoja absoliutų sąmoningumą visose situacijose. Jei ejakuliacija menkina tavo buvimą, sąmoningumą, tuomet turėtum neejakuliuoti. Net jei tavo moteris sako, kad ji norėtų, kad ejakuliuotum. Ypač kai moteris sako, kad ji taip norėtų.

Tavo moteris prašys tavęs visokiausių dalykų. Kiekvieną dieną. Nesileisk išmušamas nuo savo tiesos, nuo tikrosios širdies krypties. Už tavo moters tariamo prašymo slypi tikrasis jos noras ir troškimas: ji nori, kad savo aistringu pilnumu ją persmelktum, ji nori, kad galėtų pasitikėti tavo netramdoma meile, ji nori jausti savo kauluose, kad tavo dieviško vyriškumo esybė yra stipresnė nei jos gebėjimas tave išmušti iš tavo kelio;.

Tavo moteris yra deivės pasireiškimas, gundantis, viliojantis, testuojantis tave, pasiruošęs iš įsiučio nukirsti tau galvą, kuomet esi silpnas ar dvejoji savo tiesa, ir ir pasiruošęs atsiduoti tavo meilei, kai esi tvirtas, sąmoningas ir mylintis.

Žinok, kad moterį visada džiugina tavo stiprybė meilėje, laisvėje ir sąmoningume. Jei jos prašymai ir užgaidos gali išmušti tave nuo tavo aukščiausio tikslo, ji jausis įsiutusi ir nusivylusi tavimi, net jei pati to prašė. Visuomet elkis taip, kad išlaikytum absoliutų sąmoningumą. Visuomet naudok savo diskriminacijos kardą sverdamas moters prašymus, niekada nepriimk jų tiesiogiai, bet visada paklausk savęs ir leisk tavo giliausiai tiesai vesti, net jei atrodo, kad tai nuliūdins tavo moterį. Ji nepasijus nuvilta, jeigu jaus, kad esi tvirtas ir elgiesi pagal savo giliausią tiesą.

O jeigu tavo giliausia tiesa ją nuvils, tuomet neturėtum su ja būti.