Dauguma vyrų daro klaidą galvodami, kad vieną dieną „tai“ baigsis. Jie galvoja: „Jei pakankamai daug dirbsiu, ateis diena, kai galėsiu ilsėtis“. Arba: „Ateis diena, kai mano moteris taps supratingesnė ir nustos skųstis“. Arba: „Dabar užsiimu tuo tik todėl, kad vieną dieną galėčiau gyvenime daryti tai, ką iš tiesų noriu“. Vyrai daro klaidą galvodami, kad galiausiai viskas pasikeis iš esmės. Taip nebus. Visa tai niekada nesibaigia. Kūrybinis iššūkis grumtis, žaisti, mylėtis su šia akimirka, tuo pačiu metu realizuojant savo unikalius talentus, išlieka iki pat gyvenimo pabaigos.

Tai niekada nesibaigs, todėl nebelaukite, kol atsitiks kažkas gero. Nuo šios akimirkos per dieną bent valandą užsiimkite tuo, ko iki šiol nedarėte laukdami, kol pagerės jūsų finansinė situacija, užaugs ir namus paliks vaikai, kol įvykdysite savo įsipareigojimus ir galėsite laisvai daryti tai, ką iš tiesų norite daryti. Nebelaukite. Nustokite tikėti mitu, kad „vieną dieną, kai viskas pasikeis“. Dabar pat užsiimkite tuo, kas jums patinka, ką daryti laukiate jau seniai ir kam esate sutverti.

Per dieną bent valandą tiesiog užsiimkite veikla, teikiančia jums malonumą – veikla, kuriai širdyje jaučiate esantys sutverti – nepaisydami kasdienių jus varžančių pareigų. Tačiau turiu jus įspėti: gali atsitikti ir taip, kad pamatysite, jog nemokate ar net nenorite to daryti. Suprasite, kad tai, apie kokį gyvenimą ateityje fantazavote, tėra tik fantazijos vaisius.

Atidėliojimą dažnai bandoma pateisinti kūrybinės disciplinos stoka. Vyro, kuris tikrai nori kažko imtis, dar niekada nesustabdė tai, kad jis nėra aptekęs pinigais ir turi įsipareigojimų šeimai, tačiau taip pasiteisinti bando vyrai, kurie nėra pasiruošę tokiam išbandymui. Šiandien pat išsiaiškinkite, ar esate pasiruošęs daryti viską, kad atiduotumėte visą jums suteiktą dovaną. Ženkite pirmąjį žingsnį ir dar šiandien bent valandą praleiskite bandydami atiduoti kiek įmanoma daugiau savo dovanos, kad ir kokia ji šiandien bebūtų, kad eidami miegoti žinotumėte, jog net norėdami negalėjote praleisti savo dienos drąsiau, kūrybiškiau ir kad savęs atidavėte tiek, kiek galėjote.

Jei tikite mitu, jog vieną dieną jūsų gyvenimas iš pagrindų pasikeis, gali būti, kad tikite – ir tikitės – ir to, kad ateis diena, kai iš pagrindų pasikeis ir jūsų moteris. Nelaukite. Galvokite, kad ji amžinai bus tokia, kokia yra dabar. Jei tikrai negalite pakęsti savo moters elgesio ar nuotaikų, turėtumėte ją palikti ir nesigręžioti atgal (nes vis tiek negalėtumėte jos pakeisti). Tačiau jei jums jos elgesys ar nuotaika paprasčiausiai atrodo atstumianti ar erzinanti, turite suvokti, kad taip visada ir atrodys: iš vyriškos perspektyvos moterys visada atrodo chaotiškos ir sudėtingos.

Kai kitą kartą prigausite save bandant pakeisti savo moterį, kad ji daugiau nebe__________ (įrašykite trūkstamą žodį), atsipalaiduokite, parodykite savo meilę prisilietimu ir pasakykite, kad mylite ją net kai ji būna tokia (kokiu žodžiu ją apibūdinote tuščioje eilutėje). Apkabinkite ją arba eikite su ja pasigrumti, arba šaukite ar rėkite tik dėl smagumo, tačiau nesistenkite pakeisti to, kas jums įgriso iki gyvo kaulo. Rodykite savo meilę, užuot bandę pakeisti jums nepatinkančią moters savybę. Peštynės su moterimis neišvengiamos. Išmokite žvelgti į nesibaigiančias ir taip moterims patinkančias emocines dramas su humoru. Jūsų perdėta meilė galimai pakeis jos elgesį, tačiau tai niekada neįvyks, jei bandysite ją pakeisti ar atsikratyti savo susierzinimo.

Tiek pasaulis, tiek jūsų moteris jums nuolat pateiks nenumatytų iššūkių. Galite jau šiandien pradėti gyventi pilnavertį gyvenimą ir realizuoti savo talentus, tuo pat metu bandydami susidoroti su savais iššūkiais, arba galite laukti įsivaizduojamos ateities, kuri niekada neateis. Vyrai, kuriems pavyko nugyventi prasmingą gyvenimą, niekada nieko nelaukė – nei pinigų, nei saugumo, nei lengvesnio gyvenimo, nei moterų. Pajuskite, ką labiausiai norite padovanoti – tiek savo moteriai, tiek pasauliui – ir darykite viską, kad tai padovanotumėte jau šiandien. Kiekviena akimirka, kurią praleidžiate laukdami, yra iššvaistyta akimirka, o su kiekviena iššvaistyta akimirka jūsų tikslas tampa nebe toks aiškus.